OffRoadLovers

Offroadlovers to prawdziwa gratka dla fanów terenowej jazdy!

Tradycyjnie, pod koniec stycznia jeździmy i taplamy się w błocie, oczywiście dla szalonej zabawy, ale co więcej dla wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Co roku przygotowujemy teren, wyznaczamy trasy, przygotowujemy pakiety startowe i ruszamy! Podczas rajdu towarzyszą nam aukcje na rzecz WOŚP; muzyka; foodtrucki i inne!

W tym roku zabawę podzieliliśmy na trzy kategorie:

Turysta – trasa krajoznawcza w pięknych okolicznościach przyrody; dla wszystkich chętnych – doskonała zabawa dla rodzin z dziećmi i początkujących offroadowców; napęd 4×4 niezbędny.

Kozak – trasa wytyczona na rozległym obszarze, przejazdy na czas; dziury, snejki, podjazdy, mnóstwo błota i świetnej zabawy – zabawa dla doświadczonych kierowców; sugerujemy opony MT, wyciągarka też może być pomocna; kaski dla załogi obowiązkowe.

Niepołomny – trasa wytyczona na rozległym obszarze przez grubą ekipę i szalonego operatora koparek – zabawa dla prawdziwych wyjadaczy; dobrze pomotane pojazdy będą się czuły jak w ryby w wodzie; dla ekip gotowych na wszystko również na walkę o tytuł największego twardziela imprezy; kaski dla załogi obowiązkowe.

 

Czekamy z niecierpliwością na kolejny Offroad 2022!

Facebook
YouTube
EkoBilet