Joga

Joga

Małgorzata Markov

nauczyciel jogi 

Od najmłodszych lat poznawałam na sobie możliwości ludzkiego ciała zagłębiając się w tajniki tańca klasycznego i współczesnego. Studia na krakowskiej AWF pokazały mi jak wiele jest sposobów i możliwości pracy z ciałem.  Ukończyłam specjalizację trenerską z LA, kurs instruktorski tańca współczesnego. Poszukując równowagi psychofizycznej natrafiłam na jogę. Od 18 lat doskonalę swój warsztat pracując pod czujnym okiem nauczycieli jogi różnych metod. Szczególne miejsce w moim życiu zajęła joga wg metody wielkiego Mistrza BKS Iyengara. Kończąc kurs nauczycielski nabierałam doświadczenia prowadząc grupy o różnym poziomie zaawansowania, grupy o różnych potrzebach zdrowotnych (seniorzy, przyszłe mamy, dzieci). Miałam także możliwość sprawdzenia się w pracy ze sportowcami zawodowymi (kadra Polski LA) oraz amatorami biegania – równoważąc wielkie obciążenia treningowe. Dziś widzę jak bardzo tryb życia, kariera, wymagania świata zewnętrznego obciążają układ nerwowy każdego z nas. Joga poprzez pracę z ciałem, świadomym oddechem i odpowiednio nakierowaną uwagą, pomaga przywrócić równowagę, zdrowie i dobre samopoczucie. Jest też punktem wyjścia do głębszej pracy nad swoim rozwojem. Serdecznie zapraszam!

Zajęcia w wakacje - LIPIEC

Zbiorczy harmonogram zajęć w lipcu (szczegółowe opisy poniżej)

– poniedziałki i środy w godzinach 18:00-19:00 oraz 19:15-20:30
– wtorki i czwartki (dla seniorów) w godzinach 9:00-10:00
 – środy (Joga dla początkujących. Wstań zza biurka. Chodź na jogę) w godzinach 16:30-17:30 (5 spotkań; rozpoczynamy 26 czerwca, a pierwsze zajęcia są bezpłatne)
– sobotnie jogi od 9:00 do 11:00 – Uwaga! będą to aż dwie godziny praktyki (dwa skreślenia z karnetu), a każde spotkanie będzie miało inny zakres tematyczny:
6 lipca będziemy praktykować pozycje stojące
13 lipca czeka nas sesja z siadami skłonami i skrętami
20 lipca odbędzie się warsztat otwarcia
27 lipca skupimy się na pozycjach odwróconych i relaksacji
*Ceny zajęć
Jednorazowe wejście – 40 zł
Karnet na 4 wejścia – 130 zł
Karnet na 8 wejść – 190 zł
Karnet na 8 wejść dla seniorów – 170 zł

Joga dla seniorów

wtorek | 9:00 – 10:00
czwartek | 9:00 – 10:00

Joga dla seniorów. Zajęcia skierowanie do osób dojrzałych, z pewnymi ograniczeniami w układzie ruchu. Pod troskliwym i fachowym okiem nauczyciela pracujemy nad usprawnieniem , uelastycznieniem i wzmocnieniem układu ruchu, doenergetyzowaniem układu nerwowego, wzmocnieniem serca. Na zajęciach wykorzystujemy też ćwiczenia oddechowe i mentalne by sprawnie radzić sobie ze stresem i trudnymi emocjami. Jest to również wspaniała okazja do miłego spędzenia czasu w doskonałym towarzystwie.

Karnety:
1 wejście – 40 zł
4 wejścia – 130 zł
8 wejść dla seniorów – 170 zł

 

Joga dla początkujących. Wstań zza biurka

środa | 16:30 – 17:30

Zajęcia skierowane do osób zaczynających swoją przygodę z jogą. Skupiamy się na postawowych pozycjach/asanach z poszczególnych grup, wprowadzając stopniowo kolejne poziomy trudności. Na zajęciach początkujących dowiadujemy się jak korzystać ze sprzetu do jogi, poznajemy podstawowe nazwy i zasady praktyki jogicznej. Pracujemy głównie w metodzie jogi B.K.S.Iyengara, której specyfika sprawia, że praktyka jogi dostępna jest dla każdego bez względu na ograniczenia zdrowotne, wiekowe i sprawnościowe. Zdobywamy umiejętność wyciszania się, uważnego oddychania i radzenia sobie ze stresem. Poznajemy rodzaje pozycji relaksujących.

Karnety:

Jednorazowe wejście – 40 zł
Karnet na 4 wejścia – 130 zł
Karnet na 8 wejść – 190 zł

Czas trwania: 60 min

Joga ogólna

poniedziałek | 18:00 – 19:00
środa | 19:15 – 20:30

Zajęcia skierowane do osób, które przeszły wstępne wtajemniczenie w zasady i specyfikę pracy jogicznej. Doskonalimy pozycje kolejnych grup i poznajemy trudniejsze warianty, praktykujemy pozycje odwrócone, poznajemy różne metody medytacji.

Karnety:

Jednorazowe wejście – 40 zł
Karnet na 4 wejścia – 130 zł
Karnet na 8 wejść – 190 zł
Facebook
YouTube
EkoBilet