Warsztaty teatralne

Warsztaty teatralne

Zajęcia startują od stycznia 2024!

W programie warsztatów: 

– zajęcia warsztatowe,

– gry teatralne,

– gry improwizacyjne,

– praca nad scenkami,

– praca z kamerą.

UWAGA | prowadzimy NABÓR na warsztaty w dwóch grupach: 

11 – 14 lat oraz powyżej 15 lat


Zajęcia są w czwartki o godzinie 17:30 do 19:00

Koszt | 220 zł /cykl 4 spotkań

Zapisy telefoniczne | tel. 692 380 139 

Zapisy mailowe | ;

Warsztaty poprowadzi Amelia SOBCZYK

studentka dwóch kierunków: Warszawa – Szkoła Filmowa (filmoznawstwo praktyczne) oraz Kraków – Sztuka i Media. Współtwórczyni autorskich spektakli (reżyseria, scenariusz, aktorstwo). Laureatka wielu nagród teatralnych, aktorskich, fotograficznych na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim. Instruktor na obozie w USA – warsztaty artystyczne, teatralno – performatywne.

W minionych latach warsztaty prowadziła Joanna Rudkowska, która z uczestnikami grupy teatralnej zrealizowała spektakl „Pchła szachrajka”, który swoją premierę miał w 2021 roku oraz autorski spektakl „Lustro” w roku 2022.

Podczas warsztatów teatralnych uczestnicy pracują nad dykcją i emisją głosu, kształtują umiejętności improwizacji poprzez realizację indywidualnych i zbiorowych etiud teatralnych oraz obrazów scenicznych inspirowanych muzyką.

Warsztatowicze poznają podstawowe zasady zachowania na scenie, pracy z tekstem i  dialogu z partnerem. Uczestnicy kształtują umiejętności współpracy i współistnienia z partnerem na scenie. Nadrzędnym celem zajęć jest realizacja spektaklu prezentowanego na zakończenie sezonu!

Facebook
YouTube
EkoBilet