PRACOWNIA MUZYCZNA

Warsztaty Muzyczne MCDiS są głównym programem z zakresu edukacji artystycznej pozaszkolnej prowadzonym przez naszą instytucję. Korzystając z wieloletniego doświadczenia naszych instruktorów, będących wyłącznie czynnymi muzykami, od ośmiu lat dzielimy się pasją grania na instrumentach oraz śpiewania i uczymy dzieci oraz młodzież czerpania radości z bogactwa jakie daje poznawanie muzycznego świata. Zajęcia prowadzone są raz w  tygodniu, dla dzieci od 6 lat. Każdy uczeń otrzymuje spersonalizowany program nauczania, dostosowany do swoich możliwości oraz potrzeb.

GITARA KLASYCZNA

1 x w tygodniu
50 min

Paweł Hebda,
Piotr Sokołowski

170 zł za
4 spotkania

GITARA ELEKTRYCZNA​

1 x w tygodniu
50 min

Piotr Sokołowski

170 zł za
4 spotkania

GITARA BASOWA

1 x w tygodniu
50 min

Piotr Sokołowski

170 zł za
4 spotkania

PERKUSJA

1 x w tygodniu
50 min

Artur Malik
Józef Rusionowski

170 zł za
4 spotkania

PIANINO​

1 x w tygodniu
50 min

Artur Michalski,
Stanisław Rzepiela

170 zł za
4 spotkania

Warsztaty WOKALNE

1 x w tygodniu
50 min

Katarzyna Wrońska,
Agnieszka Dyk,
Katarzyna Duszkiewicz

170 zł za
4 spotkania

PRACOWNIA TAŃCA I RUCHU

Zajęcia grupowe

BREAK DANCE

1 x w tygodniu
80 min

środa | 16:20 - 17:40

Dawid Dec

110 zł za
4 spotkania

JOGA dla początkujących

60 min

poniedziałek | 18:00 - 19:00
środa | 18:00 - 19:00

Małgorzata Markov

Karnety:

1 wejście – 25 zł,
4 wejścia – 80 zł,
8 wejść – 120 zł

JOGA ogólna

85 min

poniedziałek | 19:05 - 20:30
środa | 19:05 - 20:30

Małgorzata Markov

Karnety:

1 wejście – 25 zł,
4 wejścia – 80 zł,
8 wejść – 120 zł

JOGA dla seniorów

60 min

wtorek | 9:45 - 10:45
czwartek | 9:45 - 10:45

Małgorzata Markov

Karnety:

1 wejście – 25 zł,
4 wejścia – 80 zł,
8 wejść – 120 zł

PILATES + JOGA

60 min

wtorek | 8:30 - 9:30
czwartek | 8:30 - 9:30

Małgorzata Markov

Karnety:

1 wejście – 25 zł,
4 wejścia – 80 zł,
8 wejść – 120 zł

SALSA

1 x w tygodniu
60 min​

piątek | 20:00 - 21:00

Prosimy o kontakt:

517 844 825

Koszt:

1 wejście – 25 zł,
4 wejścia – 80 zł,

BALET

Wtorek

16:15-17:00 roczniki 2014-2015
17:05-18:05 roczniki 2012-2013
18.05-19.00 rocznik 2012-2013
15:10-16:10 roczniki 2011 i starsze

Prosimy o kontakt:

519 364 251

20 zł za
1 spotkanie

15 zł roczniki 2014 - 2015

Facebook
YouTube
EkoBilet