Warsztaty taneczne dla kobiet | POCZUJ

👉 Zapraszamy serdecznie na warsztaty taneczne dla kobiet pt. „POCZUJ” 🥰

👉 WARSZTATY dla wszystkich kobiet, które chcą wsłuchać się w siebie, poczuć swoje ciało, odkrywać je i zanurzać się w jego wnętrzu. Doświadczać tego, co kryje się w każdej z nas. Będziemy to poruszać i wspólnie wytańczać, a przede wszystkim czerpać radość ze spontanicznego tańca, by uwolnić napięcia oraz pobudzić wydzielanie endorfin!

👉 Prowadząca warsztaty:
SABINA PYKA – tancerka, instruktorka, pedagożka, choreografka, osoba kreatywna i twórcza, która czerpie od ludzi i sytuacji, inspirując się wrażeniami oraz obserwacjami do tworzenia tego, co niesie szczerość i wolność, tym samym przekładając to na swobodę wyrażania się w tańcu.
Absolwentka XXI LO o profilu artystyczno – teatralnym, mgr Animacji Kultury (Uniwersytet Jagielloński). Edukację taneczną pobierała w Zawodowej Szkole Baletowej Fundacji STU oraz Studio Baletowym przy Operze i Operetce. Posiada dyplom zawodowego tancerza Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. J. Turczynowicza w Warszawie oraz instruktorskiego kursu kwalifikacyjnego z dziedziny tańca współczesnego. Należała do zespołu Teatru Ruchu „Czekając”, Teatru Tańca DF, Krakowskiej Kompanii Tańca oraz Opery Krakowskiej. Jest aktywnym uczestnikiem rozmaitych przedsięwzięć artystycznych m.in. projekt „2 x Strajk” – Warszawa (Jarosław Staniek, Jerzy Połomski), spektakl „Przemiany” – Teatr Groteska (Adolf Weltschek, Caroline Finn), projekty Krakowskiej Fabryki Talentów (choreografie autorskie), projekt Mixer i videolab „Room” (Natalia Iwaniec), Akcja Ważka „Poza” – Festiwal Teatrów Ulicznych (Barbara Wysoczańska). Autorka etiud i spektakli teatru tańca: „Just joyfull”, „Behind the Wall”, „Dancemania” nagrodzonych na Międzynarodowym Konkursie Dance World Cup, „ZagubiONE” (Krakowska Akademia Tańca), „Yalla!”, „Porozmawiaj z nią”, „Mpatia”, „Heartbeat” (Grupa Tańca Współczesnego Agitatus), współtwórczyni spektaklu „Personal brending”. Wraz z Piotrem Werewką i Goszą Tutko zrealizowała wideo dance „Letting go”, „Dziewczynko” i „Dziewczynko – epilog”. Obecnie jest uczestniczką Rozwojowego Kursu DMT w Polskim Instytucie Terapii Tańcem i Ruchem w Warszawie.

W swoich działaniach zwraca szczególną uwagę na nieustanny rozwój oraz czerpanie z różnych dziedzin sztuki. Podczas spotkań w ruchu ceni sobie autentyczność, otwartość i dzielenie się dobrą energią!

Z A P R A S Z A M Y !

👉 Terminy:
20 maja, sobota, godz. 16:00 – 17:30
24 czerwca, sobota, godz. 18:00 – 19:30
15 lipca, sobota, godz. 10:00 – 11:30
16 lipca, niedziela, godz. 10:00 – 11:30

👉 Koszt: 60 zł za 1 warsztat | OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!

Facebook
YouTube
EkoBilet