UWAGA! zmiana terminu | OSIECKA JAZZOWO | Natalia Lubrano & Krzysztof Żesławski

👉 UWAGA! ZMIANA TERMINU KONCERTU – koncert odbędzie się 13 STYCZNIA 2024 o godz. 19:00

OSIECKA JAZZOWO to muzyczny projekt charyzmatycznej wokalistki NATALII LUBRANO, którego producentem jest znany wrocławski gitarzysta KRZYSZTOF ŻESŁAWSKI.

👉 Natalia ma za sobą współpracę m in z Andrzejem Smolikiem, zespołem Miloopa. W 2012r. ukazała się solowa płyta Natalii pt R.E.S.P.E.C.T, jest również laureatką PPA we Wrocławiu gdzie otrzymała nagrodę publiczności za brawurowe wykonanie piosenki ” Wariatka tańczy”. W kwietniu 2014 roku zdobyła nagrodę publiczności oraz specjalną nagrodę jury za walory wokalne na ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. W czerwcu wystąpiła w koncercie na 51. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w koncercie pt. “Życia mała garść”. Pod koniec września ukazał się album koncertowy zatytułowany Live Sessions, który zawierał zapisów z koncertu Natalii Lubrano i Maćka Czemplika. Jesienią 2015 roku Natalia Lubrano z zespołem The Lions brała udział w dziesiątej edycji programu Must Be the Music. Tylko muzyka. Ostatecznie doszła z nim do finału. Pod koniec listopada 2016 roku ukazała się płyta zatytułowana Osiecka Jazzowo, którą piosenkarka nagrała wspólnie z Kwartetem Krzysztofa Żesławskiego ku czci Agnieszki Osieckiej.

👉 Krzysztof Żesławski od wielu lat jest propagatorem twórczości Agnieszki Osieckiej, pełni również funkcję kierownika muzycznego Festiwalu Twórczości Agnieszki Osieckiej “BARDZO WIELKA WODA” we Wrocławiu. W 2020 r. Krzysztof Żesławski skomponował muzykę do tekstu Agnieszki Osieckiej “Piosenka o ostatnim Doboszu” która pojawiła się w filmie dokumentalnym pt. “Świat został stworzony dla mnie”. W lutym 2021 r zespół wystąpił koncert w Łazienkach Królewskich w Warszawie a wydarzenie to było transmitowane przez TVP3 Warszawa.

👉 Przez wszystkie te lata Natalia i kwartet Krzysztofa nieprzerwanie koncertują z projektem OSIECKA JAZZOWO co jest potwierdzeniem jakości. Jeszcze w tym roku zagramy kilka koncertów zapraszając do projektu wybitnych jazzmenów między innymi Piotra Schmidta 💪

Do zobaczenia na koncercie 😍

27 października, piątek, godz. 19:00
ZMIANA TERMINU NA: 13 stycznia 2024, sobota, godz. 19:00
Sala Widowiskowa MCDiS
Niepołomice, ul. Zamkowa 4, wejście A
Bilet | 69 zł
DO KUPIENIA TUTAJ: BILETY24.PL

Z A P R A S Z A M Y 😎

Facebook
YouTube
EkoBilet