Miniwyprawy | Skarby i ciekawostki okolic Krakowa

Wracamy po wakacyjnej przerwie i zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Podróże małe i duże czyli Miniwyprawy – skarby i ciekawostki okolic Krakowa!

Zazwyczaj prezentujemy slajdy z dalekiej Azji, miejsc dość egzotycznych i będących dla wielu wymarzonymi kierunkami na wyprawę życia. Tym razem chcemy zabrać Was na magiczną wyprawę w poszukiwaniu ciekawostek blisko domu. Okolice Krakowa, Małopolska i sąsiednie województwa mają prawdziwe skarby, które tylko czekają na odkrycie. Szlak Winny, Drezyny, Źródliska, Wiślana Trasa Rowerowa, Dolinki, Parki Krajobrazowe, tajemnicze jaskinie, skały i zamki. A wszystko to dostępne w zaledwie kilkadziesiąt minut jazdy samochodem, bez kupowania biletu na samolot, wielkiego pakowania i jeszcze większych kosztów. Czasem wystarczy pół dnia żeby zrobić prawdziwą wyprawę. Dzisiaj zabieramy Was na nasze ścieżki. Jutro mamy nadzieję wytyczycie własne szlaki po najbliższej okolicy.

O nas
Kasia, Marek i Malwinka Szewczyk. Rodzina z Krakowa której największą pasją są podróże. Marek – programista, Kasia – właścicielka butiku z rękodziełem craftDNA, a poznali się studiując fizykę. Najchętniej odwiedzają Azję, bo to ich największa miłość. Jednak we trójkę zobaczyli już ponad 30 krajów. Z wielką pasją przekonują innych, że z dzieckiem da się wyruszyć w świat opisując swoje podróże na blogu http://kasai.eu/

23 września, poniedziałek, godz. 19:00
Sala Widowiskowa MCDiS
Niepołomice, ul.Zamkowa 4, wejście A

Facebook
YouTube
EkoBilet