Królowa Śniegu | spektakl teatralny

Zapraszamy serdecznie na spektakl “Królowa Śniegu” w wykonaniu Staniąteckiej Grupy Teatralnej!

Kawałek szkła, który nagle wpada w serce Kaja czyni go obcym dla przyjaciół. Kaj ulega złudzeniu innego, lepszego życia. Zła Królowa Śniegu zamierza zmrozić serce Kaja, pozbawić go emocji i zatrzymać w swoim zamku. Lecz mała przyjaciółka Kaja, odważna Gerda wyrusza w podróż, by odnaleźć Kaja. Na swej drodze spotyka zarówno dobre jak i złe moce, lecz chęć wyrwania Kaja z zimnych komnat Królowej Śniegu gna ją do przodu.
Hans Christian Andersen napisał tę baśń dla wszystkich. Młodzi widzowie odnajdą w niej mnóstwo cudownych i niesamowitych przygód, magiczną podróż Gerdy, jej niezwykłych przyjaciół spotykanych w czasie drogi, piękną i czarodziejska krainę śniegu. Dla widzów dorosłych to podróż w niebanalny świat, gdzie szczerość, autentyczność postaci, świata i wydarzeń zmienia tę historię o dorastaniu i przemijaniu w opowieść o pasji życia.

Świetna gra aktorska, stroje, wielobarwność postaci a nade wszystko znakomita muzyka ułożona specjalnie do tego przedstawienia przez aktora i muzyka Piotra Piechę dopełnia czarodziejskości widowiska.

Z A P R A S Z A M Y !

UWAGA | Grupa zagra DODATKOWY spektakl o godz. 19:00! Zapraszamy!

9 grudnia | niedziela | godz. 17:00 + dodatkowy spektakl o godz. 19:00
Sala Widowiskowa MCDiS
Niepołomice, u.Zamkowa 4 | wejście A
Bilety | 15 zł
Bilety do nabycia w kasie MCDiS, codziennie od 10:00 do 18:00, wejście B.

Facebook
YouTube
EkoBilet