INSTRUKTORZY

PRACOWNIA MUZYCZNA

Piotr „Bzyk“ Sokołowski

Nauka gry na gitarze elektrycznej, basowej, klasycznej

Nauczyciel, gitarzysta, kompozytor, aranżer, muzyk sesyjny oraz realizator dźwięku. W ciągu prawie 20-tu lat swojej muzycznej kariery współpracował z wieloma uznanymi artystami polskiej sceny między innymi Ziyo, Totentanz, Renata Przemyk, Jacek Dewódzki & Revolucja, Krzysztof Kilianski, KSU, Krzysztof Zalewski Ornette, Bzykology czy Samokhin Band.

Paweł Hebda

Nauka gry na gitarze klasycznej

Gitarzysta, kompozytor używający szerokiego spektrum instrumentów, producent, muzyk sesyjny oraz realizator dźwięku. Wyróżniony na festiwalu Jazz Juniors nagrodą indywidualną. W ramach stałej współpracy z największymi polskimi orkiestrami symfonicznymi – Sinfonietta Cracovia, Orkiestra Akademii Beethovenowskiej pod batutą szeroko cenionych amerykańskich kompozytów ma okazje stawać na wielkich scenach w towarzystwie znakomitych solistów muzyki filmowej oraz wielu wykonawców polskiej sceny muzycznej.

Artur Michalski

Nauka gry na pianinie

Urodzony 29 marca – w 88 dniu roku nieprzypadkowo odpowiadającym liczbie wszystkich klawiszy fortepianu. W wieku 5 lat zafascynował się tym instrumentem, który stał się jego największą pasją i towarzyszy mu do dziś. Po ukończeniu PSM w Rybniku postanowił zamienić fortepianowe formy klasyczne na nowszą, inspirującą, improwizowaną muzykę jazzową oraz rozrywkową. Potrzeba grania, a także tworzenia, poprowadziła go do podjęcia studiów na kierunku Kompozycja i Aranżacja, Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach, które ukończył z tytułem magistra sztuki.

Muzyczne i sceniczne doświadczenie zdobywał, grając w wielu zespołach, projektach oraz u boku artystów. m.in #Renata Przemyk #Magda Steczkowska (TopTrendy2011) #O.S.T.R (Męskie Granie, Made in Polska zrealizowany przez TVP) #Rock Loves Chopin (Expo2010 Shanghai, Moskwa 2013) #Karo Glazer (płyta Crossings Project, Mike Stern, Lars Danielsson, John Taylor, Klaus Doldinger, Munich String Quartet, Krzysztof Ścierański, Marek Napiórkowski) #Mateusz Ziółko (SuperDebiuty Opolskie2014)#Karolina Artymowicz #Riffertone

Od 2012 r. zaraża swoją miłością do muzyki uczniów MCDiS.

Olga Stępniak

Nauka gry na pianinie

Pianistka, kompozytorka, aranżerka. Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Kompozycji, Interpretacji, Edukacji i Jazzu. Aktywnie działająca na polskiej i zagranicznej scenie muzycznej (m.in.Summer Jazz Festival Kraków, Festiwal Jazzowy w Piwnicy pod Baranami, Dni Kultury Polskiej w Chinach). Sideman projektów artystycznych poruszających się w różnych stylistykach muzycznych.

Katarzyna Wrońska

Zajęcia wokalne

Katarzyna Wrońska – wokalistka i aktorka. Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej .Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Muzyk sesyjny – koncertuje w kraju jak i za granica . Od wielu lat jest artystką teatru Loch Camelot
Jako pedagog wspólpracowała z Domem Kultury w Skotnikach – Kraków oraz szkołami tańca: Kabaty Dance Studio czy Strefa 58 w Warszawie, gdzie prowadzila sekcję musicalową dla dzieci i młodzieży. W 2010 r mieszkala w Nowym Jorku, gdzie oprócz szlifowania sztuki wokalnej i wystepów, zagrała w filmie „The Remedy”, reż. Jeff Brandon. Wystepowała w teledyskach m.in u Kristiana Kuza czy Cool Breez`a. Nagrała 2 utwory dla Quazi Levi Connor (producent m.in. Bustha Rhyms, Jay-Z, 50cent). Od 2011 roku byla wspoltworczynia Prywatnej Szkoły Muzycznej Mozart w Krakowie gdzie prowadzila do 2013 roku klase wokalna . W 2012 roku wspolpracowala rowniez ze Studiem Teatru Muzyki i Tańca w Krakowie prowadzonym przez Elzbiete Armatys . W 2012 roku wspolpracowala jako coach vocalny z Wydzialem Teatru Tanca w Bytomiu .
Od 2011 roku prowadzi klase wokalu w Małopolskim Centrum Dzwieku i Słowa w Niepołomicach.
Na stale wspolpracuje z Maureen Scott ( Royal Academy School of Music in London )
Aktorka TVN-owskiego serialu “Szkoła”

Agnieszka Dyk

Zajęcia wokalne​

Wokalistka, autorka tekstów, aktorka scen muzycznych, dziennikarka, aktywna przedstawicielka Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich. Jest laureatką ponad dwudziestu festiwali i konkursów wokalnych o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym. Współpracowała z krakowską formacją Kulturka, z którą nagrała takie utwory jak Mało Wiesz o Miłości czy Sorry Mama. Z zespołem Sane nagrała utwór Berlin Płonie. W 2004 roku wygrała program „Szansa na Sukces” z udziałem zespołu Brathanki. 5 lat później zespół zaprosił ją do współpracy. Od tego czasu zagrała z nimi ponad 500 koncertów w Polsce i zagranicą i nagrała trzy płyty: Brathanki Grają Skaldów (2011), Brathanki – Kolędy (2012) i moMtyle ( 2014). W 2015 Polskie Radio Kielce przyznało jej Złoty Mikrofon w kategorii Wokalistka Roku 2015. Zdobyła Nagrodę Specjalną w Świętokrzyskim Plebiscycie Kobieta Roku 2016. Równolegle z działalnością w Brathankach, Aga rozpoczęła pracę nad solowymi utworami. Jej single Creme Brulee i Wracaj.com zyskały ponad milion wyświetleń na You Tube. W 2018 roku wydała swój pierwszy solowy album pt. „Odlot na Dominikanę”.

Katarzyna Duszkiewicz

Zajęcia wokalne​

Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach oraz Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Krakowie w klasie wokalnej. Najlepiej czuje się w klimatach muzyki pop/jazz/soul. Można ją spotkać występującą w krakowskich restauracjach oraz pubach. Koncertuje również z zespołem niemaGOtu jako chórzystka. Prywatnie, szczęśliwa mama Józia.

Dagmara Dorda

Zajęcia wokalne

Wokalistka, aktorka scen muzycznych, ukończyła I st. Edukacji Muzycznej.

Swoje zamiłowania muzyczne od 2015 r. realizuje wraz z autorskim zespołem “LUNATYP” , który oscyluje pomiędzy piosenką aktorską, poezją śpiewaną i elementami muzyki rozrywkowej. W 2017 r. wydali debiutancką EP-kę “Czarownicą chcę być”.

Podczas studiów współpracowała z Reprezentacyjnym Chórem Uniwersytetu Śląskiego “Harmonia” z Cieszyn. Występowała na deskach Teatru Cieszyńskiego w Czeskim Cieszynie.

Brała udział przy tworzeniu pierwszej na świecie platformy e-learnigowej “Pomelody”.

Należy do Stowarzyszenia Wokalistów MIX / Mix Singers Association. Uczestniczka wielu prestiżowych kursów oraz warsztatów z zakresu wokalistyki.

Jej pasją od dziecka była i pozostała scena – śpiew, aktorstwo i taniec.

Józef Rusinowski

Nauka gry na perkusji

Absolwent szkoły muzycznej w Przemyślu oraz Akademii muzycznej w Krakowie. Na swojej drodze muzycznej współpracował z takimi artystami jak O.S.T.R kaliber 44 Janusz Radek Małgorzata Ostrowska Patrycja Markowska Sound & Grace Piotr Nalepa Andrzej Lampert Leszek Cichoński Sebastian Riedel Disperse Jakub Żytecki i wiele innych. udziela się także jako pianista i kompozytor

Artur Malik

Nauka gry na perkusji

Perkusista rockowy i jazzowy. Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach i wykładowca Akademii Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Krakowie.

Swoją muzyczną karierę rozpoczął z zespołem Lombard, z którym nagrał albumy Koncert, Welcome Home, Rocking the East, ’81–’91 Największe przeboje, Afryka i Deja’Vu.
Poza Lombardem grał m.in. w projektach z takimi zespołami i artystami jak: Little Egoists, Chłopcy z Placu Broni, For Dee, ZanderHaus, Urszula, Funk de Nite, Pod Budą, Anna Treter, Bluesmobile, Kulturka, Piwnica Św. Norberta, L.A.P.d., Majka Jeżowska, Maciej Zembaty, Mr. Bober Friend’s, Nie-Bo, Bardzo Orkiestra, Wały Jagiellońskie, Püdelsi, Janusz Radek, Krzysztof Zalewski, Keith Thomson Band, Olek Klepacz, Jacek Wójcicki, Maciej Balcar.

Ciągle koncertuje m.in. z takimi wykonawcami jak: Jarosław Śmietana, Marek Raduli, Krzysztof Ścierański, Ryszard Sygitowicz, Jacek Chruściński, Maciej Balcar, Artur Gadowski, Piotr Nalepa, Paweł Mąciwoda, Marcin Daniec, Rudi Schuberth, Michał Zabłocki, Michał Bajor, Alicja Majewska, Krzysztof Kiljański, Jacek Królik, Piotr Żaczek, Zbigniew Jakubek, Joachim Mencel, Tomasz Grabowy, Jan Hnatowicz, Steve Logan, Chuck Frazier, Steve Hooks, Oliver Mally, Christoph Titz, Bryan Corbett, Saskia Laroo, Warryn Byrd, MC Stewlocks.

Założyciel i prowadzący Malik Szkoła Perkusji w Wieliczce.

Facebook
YouTube
EkoBilet