Kraft Fest

   Zapraszamy na Letni Weekend Retro, czyli KraftFest 2022! W tym roku KraftFest obejmie dwa dni, a w programie znajdziemy między innymi: prezentacje browarów rzemieślniczych oraz klimatyczny koncert plenerowy. W tym roku na scenie plenerowej wystąpi Lazy Swing Band! Lazy Swing Band to młody zespół, którego pasją jest muzyka i kultura swingowa. Podczas Festiwalu usłyszymy muzykę lat 30 i 40 rodem z amerykańskich ball roomów. 

KraftFest w klimacie retro powstał z uwagi na rosnącą popularność piw rzemieślniczych oraz lokalnych browarów. Do Niepołomic zapraszamy producentów różnorodnych piw, którzy zaprezentują odwiedzającym swoje najlepsze kraftowe dzieła.

W programie między innymi:

   W czasie KraftFestu odbędą się prelekcje na temat piwa i piwowarstwa; a także atrakcje dla młodszych uczestników. Na dzieciaki czekać będą wielkie edukacyjne gry planszowe, w tym te znane ze szkolnych podwórek.

Podczas obu dni KraftFestu odbędzie się zlot perełek motoryzacji, dzięki obecności uczestników Krakowskich Klasyków Nocą! Samochody retro będą zarówno atrakcją dla starszych jak i młodszych. Nie zabraknie też tego co bardzo ważne, czyli dobrego jedzenia! Gościć będziemy foodtrucki z licznymi wspaniałościami.

Celem niepołomickiego KraftFestu jest promocja lokalnych produktów i miejscowych producentów a także stworzenie warunków do integracji mieszkańców Gminy i okolic przy znakomitej muzyce i  innych atrakcjach.

Zapraszamy serdecznie 6-7 sierpnia 2022. Zaczynamy w oba dni o godz. 12:00. Wstęp  wolny!

Podczas obu dni odbędzie się ZLOT PEREŁEK MOTORYZACJI dzięki obecności Krakowskich Klasyków Nocą! Będzie co oglądać!

Czekamy na Was! 6-7 sierpnia 2022

Facebook
YouTube
EkoBilet